Logistyka w najlepszym wydaniu

Dwustu pracowników i ponad 200 pojazdów uwolni Państwa od każdego logistycznego problemu. Oferujemy więcej, niż czysty biznes – proponujemy nowoczesne partnerstwo. Umiemy słuchać i doradzać, łączymy otwartość na wyzwania współczesnego rynku z tradycyjnymi wartościami – solidnością, pracowitością i rzetelnością. Z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży logistycznej. Dzisiaj bez wątpienia zaliczamy się do liderów o ugruntowanej pozycji. Przy tym pozostaliśmy firmą rodzinną, hołdującą tradycyjnym zasadom kupieckim. Razem osiągniemy więcej.

Każdego dnia czeka na Państwa 100 ciągników siodłowych Scania, wraz z naczepami typu mega marki Krone o wewnętrznej wysokości trzech metrów. Każdy pojazd jest prowadzony przez dwóch doświadczonych kierowców. To idealne rozwiązania dla przewozów ekspresowych, w których się specjalizujemy, aby osiągnąć każdy punkt Europy w ciągu 24 godzin. Wśród tych pojazdów jest też 50 coilmuld, które gwarantują, że Państwa stalowe transporty będą wykonane na najwyższym poziomie jakościowym.

Transport to jedynie część naszego autorskiego łańcucha logistycznego. Pozostałe jego elementy to magazyn, oraz doświadczona kadra zdolna zaprojektować i skutecznie przeprowadzić cała paletę operacji logistycznych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Nasze możliwości są znacznie szersze dzięki gronu starannie wyselekcjonowanych podwykonawców, którzy pod naszym nadzorem zatroszczą się o Państwa ładunki. Dzięki temu możecie Państwo skoncentrować się na swojej podstawowej działalności biznesowej

To nie koniec naszych możliwości. Właśnie wdrażamy projekt centrum logistycznego wysokiego składowania w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A., gdzie na 20 000 m 2 będziecie Państwo mogli złożyć swoje towary, aż trzydzieści ramp załadowczych zapewni szybki rozładunek i załadunek towarów, dodatkowe śluzy umożliwia wprowadzenie TIRów do magazynu, gdy charakter przewożonego towaru wymaga przeładunku w szczególnych warunkach. Centrum przyjmie pierwsze transporty w drugim kwartale 2018 roku.

Jesteśmy aktywną częścią wielkiej europejskiej wspólnoty logistycznej. Zaznaczyliśmy już swoją obecność w Niemieckim Stowarzyszeniu Logistycznym, nasi przedstawiciele regularnie uczestniczą w targach, sympozjach, czy międzynarodowych konferencjach branży logistycznej. W tym roku w lutym prezentowaliśmy nasz dorobek i możliwości w ramach własnego stoiska podczas forum logistycznego we Frankfurcie nad Menem.

Nowe obszary działalności: Skład Celny oraz Transport Multimodalny

Wierzymy, że innowacyjność jest kluczem do sukcesu, która buduje rynkową tożsamość przedsiębiorstwa. Wykorzystując nowe koncepcje i pomysły rozwijamy się w dodatkowych dziedzinach, takich jak SKŁAD CELNY oraz TRANSPORT MULTIMODALNY.

Nasi Partnerzy

Certyfikaty

Certyfikat ISO jest uznany jako potwierdzenie jakości, które jest często kryterium dopuszczenia do udziału w przetargach.Ponadto certyfikat ISO jest gwarancją zachowania wysokiej jakości wewnętrznych procedur w firmie. To z kolei ma znaczenie w procesie pozyskiwania nowych klientów.
Poza tym certyfikat ma znaczenie w obrocie międzynarodowym i sprzyja lepszemu postrzeganiu firmy przez potencjalnych partnerów. Dlatego poddaliśmy się tej ocenie w nadziei, że nasza praca i dotychczasowe dokonania spotkają się z pozytywną weryfikacją dotychczasowych dokonań oceną. Tak się też stało.
Certyfikaty ISO 9001 i 14001 są obiektywnym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług, procedur wewnątrzzakładowych i standardów postępowania z klientami.
Certyfikacja jest w naszej firmie stałym procesem doskonalenia umiejętności naszych pracowników, procedur i standardów pracy. Czujemy się zobowiązani do ciągłej samokontroli wszystkich istotnych aspektów naszej pracy. Celem jest maksymalne zadowolenie klientów.

ISO 9001

ISO 14001

Certyfikat CWB

Numer D.U.N.S.

Polityka systemu zarządzania